E-Posta
erdinc@dorukisg.com.tr
Telefon
+90 530 313 7844

AS9100

AS9100 Uzay, Havacılık ve Savunma Sektörleri Kalite Yönetim Sistemi

AS 9100, Uluslararası Kalite Grubu tarafından(IAQG) Havacılık ve Uzay Sanayisi için geliştirilmiş Kalite Yönetim Sistemi Standardı’dır ve ISO 9001 üzerine temellendirilmiş olmakla beraber, havacılık, uzay ve savunma endüstrilerine özgü ekler ve yorumlar içermektedir. AS 9100’le ilişkili bazı standartlar mevcuttur. Bunlar arasında tamir ve bakım kuruluşları için tasarlanan 9110 ve distributor firmalar için tasarlanan 9120 yer almaktadır. 9100 standardı Amerika’da ‘AS 9100’ olarak, Avrupa’da ‘EN 9100’ Asya Pasifik’te ise ‘JIS Q 9100’ olarak yayınlanmıştır.

Uzay, havacılık ve savunma sektörlerinde çalışmayı düşünen kuruluşların olmazsa olmazı olan yönetim sistemi sayesinde belirtilen sektörlerde söz sahibi olduğunuzu , kurduğunuz yönetim sistemi ile güvenilir, kontrollü, sistematik çalıştığınızı bu özelliklerinizi de AS9100 ile taçlandırdığınızı müşterilerinize bildirmek pazar payınızı, firmanızın tanınırlığını arttıracak , uluslararası pazarlardada söz sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Bu çalışmada mevcut durumunuz incelenerek, nelere ihtiyacınız olduğu belirlenecek, konu üzerinde personelin eğitimi sağlanacak, döküman altyapısı gözden geçirilerek belgelendirme için yapılacak ön çalışmalar tamamlanacaktır. Dökümantasyon, sistem , kontroller sağlanarak ilk denetlemede belge alabilmeniz için tüm aktiviteler tamamlanacaktır.

Denetleme kuruluşu geldiğinde firmamız eşliğinde belge alınması sağlanacaktır.

Uzman Eğitici

Görsellerle Kolay Anlatım

Teknolojik Eğitim

Güncel İçerik

WhatsApp chat